Tel: 603 694 397Klub Pływania i Ratownictwa Sportowego "PŁYWAK"
Menu

O Nas

Klub Pływania i Ratownictwa Sportowego „Pływak” jest stowarzyszeniem rejestrowanym w Krajowym Rejestrze Sądowym, osobowość prawną uzyskał w maju 2014 roku. Utworzyła go grupa młodych ludzi, których pasją i sposobem na życie jest pływanie i ratownictwo wodne. W Klubie utworzono sekcję pływania i ratownictwa sportowego.

Głównym profilem naszej działalności jest nauka pływania, którą prowadzimy na każdym etapie zaawansowania oraz w każdym wieku. Nauka odbywa się w formie zajęć grupowych jak również lekcji indywidualnych. Więcej informacji w zakładce Pływanie.

Sekcja Ratownictwa Sportowego zajmuje się treningami ratowniczymi i startami w zawodach ratowniczych. Prowadzimy zajęcia z ratownictwa wodnego, które przygotują do kursów na stopnie ratownicze oraz do pracy w charakterze ratownika. Więcej informacji w zakładce Ratownictwo Sportowe.

Dla naszych podopiecznych organizujemy aktywny wypoczynek w formie obozów sportowych, wycieczek i wyjazdów integracyjnych. Więcej informacji w zakładce Obozy.

Sponsorzy

 

Partnerzy

Do góry