Tel: 603 694 397Klub Pływania i Ratownictwa Sportowego "PŁYWAK"
Menu

Pływanie

Głównym profilem naszej działalności jest nauka pływania, którą prowadzimy na każdym etapie zaawansowania oraz w każdym wieku. Nauka odbywa się w formie zajęć grupowych oraz lekcji indywidualnych. Zajęcia z pływania prowadzimy od podstaw jak również zajmujemy się doskonaleniem technik i umiejętności pływackich oraz prowadzeniem ukierunkowanego treningu sportowego. Pomagamy w przygotowaniu do egzaminów z pływania do szkół i na wyższe uczelnie. 

Oferujemy prowadzenie zorganizowanych zajęć nauki pływania dla przedszkoli, szkół, stowarzyszeń, klubów itp. 

Wszystkie nasze zajęcia prowadzi doświadczona i wykwalifikowana kadra instruktorów. Pracujemy z zachowaniem zasad i metod nauczania z wykorzystaniem nowoczesnych form prowadzenia zajęć. Stopień trudności i natężenie ćwiczeń dostosowany jest do wieku i umiejętności podopiecznych.

Pieczę nad stroną merytoryczną i pedagogiczną zajęć sprawuje mgr Paweł Powichrowski. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, instruktor pływania, instruktor ratownictwa wodnego, instruktor WOPR. Od 1999 roku pracuje na pływalni gdzie uczy pływać. Dzięki wykształceniu i wieloletniemu stażowi pracy nabył wiedzę oraz niezbędne doświadczenie potrzebne w procesie nauczania. Od 1995 roku jest czynnym ratownikiem wodnym.

Dla naszych podopiecznych organizujemy aktywny wypoczynek w formie obozów sportowych. Więcej informacji w zakładce Obozy.

Sponsorzy

 

Partnerzy

Do góry